فروشگاه اینترنتی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ :
مطالب اخیر
نویسندگان
دوشنبه 11 مرداد 1389 :: نویسنده :
سیگار شارژی باعمر12ماه باخاصیت ترك سیگار -ترك سیگار-روش ترك سیگار-بهترین روش ترك سیگار-سیگارشارژی-قیمت سیگارشارژی-بهترین سیگار شارژی-خریدسیگارشارژی-فروش سیگارشارژی-E-cigarette-خریدE-cigarette-الكترواسموكینگ-خریدالكترو اسموكینگ-قیمت الكترواسموكینگ
نام محصول: سیگار شارژی باعمر12ماه باخاصیت ترك سیگار    كد محصول: 1938
كاربرد: مصرف این سیگار باعث ترك می شود و تا 12 ماه نیز قابل استفاده است
قیمت: 990,000 ریال
هنگامی كه كسی به این E-cigarette نگاه می كند طوری به نظر میرسد كه خاموش است و حتی دودی از آن بلند نمی شود و با پك زدن، دود زیادی از دهان شما بیرون می آید ف كه این نكته خیلی عجیب و جالب است.
سیگار شارژی باعمر12ماه باخاصیت ترك سیگار
ضمنا طعم این الكترو اسموك مثل قلیان بوده و دارای 12 فیلتر به صورت كارتریژی است ،كه هر كدام از آنها برای یك ماه مصرف روزانه كافی است!
سیگار شارژی باعمر12ماه باخاصیت ترك سیگار
برای شوخی و خنده هم مورد استفاده می گیرد بخصوص وقتی نوك قرمز رنگ آتشین اما سرد آن را به سمت كسی می برید و آنها از ترس سوختن پا به فرار می گذارند حال آن كه فقط رنگ نوك آن قرمز است و هیچ وقت داغ نمی شود!!

برخی از امكانات و قابلیتها:

 • سیگار الكتریكی یا همان شارژِی
 • با خاصیت ترك سیگار
 • شارژ از طریق USB
 • طعم میوه ای
 • عمر یك ساله كارتریج ها و امكان مجدد خرید كارتریج

  توجه ! توجه !

  لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و یا سفارش سیگار شارژی باعمر12ماه باخاصیت ترك سیگار  روی لینك خرید كلیك كنید و فرم سفارش را به طوركامل پركنید. پس از آن فروشنده مربوطه با شما تماس می گیرد و راهنمایی كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول به شما ارائه می دهد.

  نوشتن تلفن همراه و تلفن ثابت لازم است زیرا مذاكره تلفنی طرفین برای خریداری محصول ضروری است

   

  لینك خرید

  www.mytejarat.com?rgm=zohreh&p_id=1938

   

   
  نوع مطلب : سایر، 
  برچسب ها : سیگار شارژی باعمر12ماه باخاصیت ترك سیگار، ترك سیگار، روش ترك سیگار، بهترین روش ترك سیگار، سیگارشارژی، قیمت سیگارشارژی، بهترین سیگار شارژی، خریدسیگارشارژی، فروش سیگارشارژی-، E-cigarette، خریدE-cigarette، لكترواسموكینگ، خریدالكترو اسموكینگ، قیمت الكترواسموكینگ، سیگار شارژی باعمر12ماه باخاصیت ترك سیگار -ترك سیگار-روش ترك سیگار-بهترین روش ترك سیگار-سیگارشارژی-قیمت سیگارشارژی-بهترین سیگار شارژی-خریدسیگارشارژی-فروش سیگارشارژی-E-cigarette-خریدE-cigarette-الكترواسموكینگ-خریدالكترو اسموكینگ-قیمت الكترواسموكینگ،
  لینک های مرتبط :
  یکشنبه 10 مرداد 1389 :: نویسنده :
  هندسفری نامرئی محصولی كاملا حرفه ای-هندسفری نامرئی-خرید هندسفری نامرئی-هنسفری نامرئی
  نام محصول: هندسفری نامرئی محصولی كاملا حرفه ای    كد محصول: 1921
  كاربرد: جهت صحبت كردن با موبایل یا بیسیم به صورت نامحسوس
  قیمت: 3,650,000 ریال
  هندسفری نامرئی محصولی كاملا حرفه ای
  این وسیله یك وسیله جالب و منحصر به فرد می باشد كه در بازار های داخلی به هیچ عنوان نظیرش پیدا نخواهد شد ! این گوشی نامرئی در گوشتان به طول كاملا نامرئی قرار می گیرد ، و از طریق یك رابط UHF - Bluetooth به گوشی موبایلتان وصل می شود حال شما می توانید در حین انجام كار یا در هر كجا كه تمایل داشته باشید صحبت كنید. ضمنا مبدل UHF - Bluetooth دارای كلید قطع و وصل می باشد كه به راحتی می توانید تماس را قطع یا وصل كنید . باید توجه داشت كه این وسیله با یك باطری بسیار كوچك و میكرو كار می كند و قادر است به مدت بسیار زیادی شارج داشته باشد .
  هندسفری نامرئی محصولی كاملا حرفه ای
  این محصول كه زاده نانو تكنولوژی می باشد با ظرافت بی ثابقه خود نظر اكثر طرفداران به فناوری را جلب كرده و توانسته در نوع خود وسیله ای كارمد و جالب باشد.
  محصول هندسفری نامرئی محصولی كاملا حرفه ای
  مدل 2010
  سال،تولید 2010
  رنگ كرم
  ابعاد 1 * 1 * 1 سانتیمتر
  وزن 2 گرم
  گارانتی 1 سال
  قیمت 3,650,000 ریال

  برخی از امكانات و قابلیتها:

 • برقراری ارتباط با شبكه UHF فركانس مجاز در ایران
 • برقراری ارتباط با بلوتوث
 • كاملا نامرئی و نا محسوس
 • كوچكترین گوشی و هندسفری دنیا
 • نصب راحت - به دلیل وجود نخ نایلونی نامرئی جهت در آوردن آن
 • محصولی از كشور تایوان با توجه به تكنولوژی آلمان

  توجه ! توجه !

  لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و یا سفارش هندسفری نامرئی محصولی كاملا حرفه ای  روی لینك خرید كلیك كنید و فرم سفارش را به طوركامل پركنید. پس از آن فروشنده مربوطه با شما تماس می گیرد و راهنمایی كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول به شما ارائه می دهد.

  نوشتن تلفن همراه و تلفن ثابت لازم است زیرا مذاكره تلفنی طرفین برای خریداری محصول ضروری است.

   

  لینك خرید

  www.mytejarat.com?rgm=zohreh&p_id=1921

  نوع مطلب : سایر، 
  برچسب ها : هندسفری نامرئی محصولی كاملا حرفه ای، هندسفری نامرئی محصولی كاملا حرفه ای-هندسفری نامرئی-خرید هندسفری نامرئی-هنسفری نامرئی، هندسفری نامرئی، خرید هندسفری نامرئی، هنسفری نامرئی،
  لینک های مرتبط :
  یکشنبه 10 مرداد 1389 :: نویسنده :
  لنز تلسكوپی برای تمامی گوشی های موبایل-لنزتلسكوپی گوشی-لنز تلسكوپی-خریدلنزتلسكوپی موبایل-فروش لنز تلسكوپی-قیمت لنزتلسكوپی
  نام محصول: لنز تلسكوپی برای تمامی گوشی های موبایل    كد محصول: 1923
  كاربرد: با نصب آسان این وسیله روی دوربین موبایل ، موبایل خود را تبدیل به یك دوربین حرفه
  قیمت: 800,000 ریال
  لنز تلسكوپی برای تمامی گوشی های موبایل
  این وسیله در عین سادگی قابلیت این را دارد كه دوربین موبایل شما را به یك ابر قدرت تبدیل كنید به گونه ای كه بتوانید با كیفیت عالی از از اجسام دورتر فیلم یا عكس بگیرید.
  لنز تلسكوپی برای تمامی گوشی های موبایل
  این محصول قادر است تصاویر را 8 برابر نزدیكتر كند ،در واقع اگر موبایل شما اگر 8 برابر زوم داشته باشد به وسیله این لنز تلسكوپی ، زوم شما 16 برابر خواهد شد و از فواصل حدود 600 متری می توانید تصویر تهیه كنید !
  محصول لنز تلسكوپی برای تمامی گوشی های موبایل
  مدل 2010
  سال،تولید 2010
  رنگ مشكی
  ابعاد 13 * 3 * 2 سانتیمتر
  وزن 25 گرم
  گارانتی 1 سال
  قیمت 800,000 ریال
  این محصول جدید در هیچ كجای بازار یافت نمی شود و در اینجا ، شما این شانس را دارید تا از تعداد محدود این محصول ، یك نمونه برای خود داشته باشید .

  برخی از امكانات و قابلیتها:

 • زوم روی تصاویر تا 8 برابر
 • نصب روی تمامی گوشی ها
 • نصب آسان
 • ساخت كشور آلمان
 • پرتابل

  توجه ! توجه !

  لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و یا سفارش  لنز تلسكوپی برای تمامی گوشی های موبایل روی لینك خرید كلیك كنید و فرم سفارش را به طوركامل پركنید. پس از آن فروشنده مربوطه با شما تماس می گیرد و راهنمایی كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول به شما ارائه می دهد.

  نوشتن تلفن همراه و تلفن ثابت لازم است زیرا مذاكره تلفنی طرفین برای خریداری محصول ضروری است.

   

  لینك خرید

  www.mytejarat.com?rgm=zohreh&p_id=1923

   
  نوع مطلب : سایر، 
  برچسب ها : لنز تلسكوپی برای تمامی گوشی های موبایل، لنز تلسكوپی برای تمامی گوشی های موبایل-لنزتلسكوپی گوشی-لنز تلسكوپی-خریدلنزتلسكوپی موبایل-فروش لنز تلسكوپی-قیمت لنزتلسكوپی، لنزتلسكوپی گوشیلنز تلسكوپی، خریدلنزتلسكوپی موبایل، فروش لنز تلسكوپی، قیمت لنزتلسكوپی،
  لینک های مرتبط :
  یکشنبه 10 مرداد 1389 :: نویسنده :
  كیف موبایل جالب برای از دسترس خارج شدن -خریدكیف موبایل-كیف موبایل ضد اشعه-كیف موبایل ارزان-بهترین كیف موبایل-خرید كیف موبایل-فروش كیف موبایل-قیمت كیف موبایل-
   

  نام محصول: كیف موبایل جالب برای از دسترس خارج شدن    كد محصول: 1929

  كاربرد: دارای 2 جیب مخصوص، یكی برای از دسترس خارج شدن دیگری برای از بین بردن تشعشعات مضر
  قیمت: 250,000 ریال
  این كیف با استفاده از نانو تكنولوژی امكانات جالبی را فراهم كرده است ، مثلا اگر مدام موبایلتان در جیب وسطی آن باشد تمامی تشعشعات و امواج مضر آن گرفته خواهد شد.
  كیف موبایل جالب برای از دسترس خارج شدن
  حتی می توانید كارت های اعتباری خود را در كنار موبایل بگذارید یا در جیب مخصوص كه برای محافظت كارت های اعتباری است قرار دهید
  كیف موبایل جالب برای از دسترس خارج شدن
  در واقع این كیف 3 كاره است و كاربرد سوم آن زمانی است كه تماس های بیشمار موبایل شما،باعث سردرد و استرس در شما شده است ، كافی است موبایل را در جیب پشتی قرار دهید و با این كار گوشیتان از دسترس خارج میشود.

  برخی از امكانات و قابلیتها:

 • هنگام تماسهای بیشمار از دسترس خارج شوید
 • دارای جیب مخصو ص كارتهای اعتباری جهت محافظت از تشعشعات مگنتی
 • دارای جیب مخصوص موبایل جهت جلوگیری از تشعشعات مضر موبایل
 • 3 كاره !
 • بسیار مفید و حامی سلامتی شما
 • تضمین جلوگیری از سردرد های ناشی از تماس های زیاد 1
 • بسیار ارزان اما مفید !
 • برطرف شدن مشكلات و نواقص كیف های قدیمی كه حتی 10 روز هم كار نمی كردند
 • كاركرد همیشگی
 • جنس بیرون چرم و داخل الیاف آلونیومی با استفده از نانو تكتولوژی

  توجه ! توجه !

  لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و یا سفارش  كیف موبایل جالب برای از دسترس خارج شدن روی لینك خرید كلیك كنید و فرم سفارش را به طوركامل پركنید. پس از آن فروشنده مربوطه با شما تماس می گیرد و راهنمایی كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول به شما ارائه می دهد.

  نوشتن تلفن همراه و تلفن ثابت لازم است زیرا مذاكره تلفنی طرفین برای خریداری محصول ضروری است

   

  لینك خرید

  www.mytejarat.com?rgm=zohreh&p_id=1929

   
  نوع مطلب : سایر، 
  برچسب ها : كیف موبایل جالب برای از دسترس خارج شدن، كیف موبایل جالب برای از دسترس خارج شدن -خریدكیف موبایل-كیف موبایل ضد اشعه-كیف موبایل ارزان-بهترین كیف موبایل-خرید كیف موبایل-فروش كیف موبایل-قیمت كیف موبایل-خریدكیف موبایل، كیف موبایل ضد اشعه، كیف موبایل ارزان، بهترین كیف موبایل، خرید كیف موبایل، فروش كیف موبایل، قیمت كیف موبایل-،
  لینک های مرتبط :
  یکشنبه 10 مرداد 1389 :: نویسنده :
  مسدود كننده موبایل, ,مسدودكننده تلفن همراه,جمر موبایل,جمر تلفن همراه مسدود كننده تلفن همراه, مختل كننده موبایل,موبایل كور كن ,جمربرای تلفن همراه,جمرموبایل مسدودكننده موبایل ,موبایل كوركن,موبایل قطع كن,مختل كننده تلفن همراه,جمرتلفن همراه موبایل ) Jammer , تلفن همراهJammer مسدود كننده بلوتوث دستگاه مختل كننده تلفن همراه دستگاه مسدودكننده تلفن همراه مسدود بلوتوث مختل كننده بلوتوث مسدود كننده همراه مسدود كننده تلفن همرا قیمت مسدود كننده تلفن همراه كتت بادی خرید و قیمت های دستگاه مسدود... مختل كننده امواج تلفن همراه... قیمت مسدود كننده امواج تلفن مسدود كننده موبایل ماژول دستگاه مسدود كننده تلفن فروش دستگاه مسدود كننده...
  نام محصول: كوچكترین مسدود كننده و جمر موبایل پرتابل    كد محصول: 1925
  كاربرد: در اتاق كار یا مكانی كه اسفاده از موبایل ممنوع است
  قیمت: 3,950,000 ریال
  كوچكترین مسدود كننده و جمر موبایل پرتابل
  این كوچكترین و كارآمد ترین جمر موبایل است كه تا كنون دیده شده است ، و به راحتی در جیب جا می شود. و قادر است در شعاع 10 متری تمامی موبایل ها را از كار بندازد.
  كوچكترین مسدود كننده و جمر موبایل پرتابل

  Signal Jammer ( Small size ,most secret ) : CDMA 850mhz-894mhz GSM 925mhz-960mhz DCS 1805mhz-1880mhz PHS 1900mhz-1990mhz 3G 2110mhz-2170 ; Jammer distance : 5-10M Weight:0.24KG ; Lithium battery ( changeable ) ,

  محصول كوچكترین مسدود كننده و جمر موبایل پرتابل
  مدل 2010
  سال،تولید 2010
  رنگ مشكی
  وزن 24 گرم
  گارانتی 1 سال

  برخی از امكانات و قابلیتها:

 • كوچكترین محصول جمر
 • مسدود كننده بسیار كار آمد
 • نوع جیبی
 • 10 متر تاثیر كامل
 • قابل شارژ

  توجه ! توجه !

  لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و یا سفارش  كوچكترین مسدود كننده و جمر موبایل پرتابل روی لینك خرید كلیك كنید و فرم سفارش را به طوركامل پركنید. پس از آن فروشنده مربوطه با شما تماس می گیرد و راهنمایی كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول به شما ارائه می دهد.

  نوشتن تلفن همراه و تلفن ثابت لازم است زیرا مذاكره تلفنی طرفین برای خریداری محصول ضروری است

   

  لینك خرید

  www.mytejarat.com?rgm=zohreh&p_id=1925

   

 • نوع مطلب :
  برچسب ها : كوچكترین مسدود كننده و جمر موبایل پرتابل، مسدود كننده موبایل، مسدودكننده تلفن همراه، جمر موبایل، جمر تلفن همراه مسدود كننده تلفن همراه، مختل كننده موبایل، موبایل كور كن، جمربرای تلفن همراه، جمرموبایل مسدودكننده موبایل، موبایل كوركن، موبایل قطع كن، مختل كننده تلفن همراه، جمرتلفن همراه موبایل ) Jammer، تلفن همراهJammer مسدود كننده بلوتوث دستگاه مختل كننده تلفن همراه دستگاه مسدودكننده تلفن همراه مسدود بلوتوث مختل كننده بلوتوث مسدود كننده همراه مسدود كننده تلفن همرا قیمت مسدود كننده تلفن همراه كتت بادی خرید و قیمت های دستگاه مسدود... مختل كننده امواج تلفن همراه... قیمت مسدود كننده امواج تلفن مسدود كننده موبایل ماژول دستگاه مسدود كننده تلفن فروش دستگاه مسدود كننده،
  لینک های مرتبط :
  یکشنبه 10 مرداد 1389 :: نویسنده :
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  یکشنبه 10 مرداد 1389 :: نویسنده :
  دزدگیر هوشمند خودرو محصولی كاملا متفاوت -دزدگیرهوشمندخودرو-جدیدترین دزدگیرخودرو-دزدگیر جی پی اس-كنترل هوشمند از راه دور (از هر فاصله ای) خودرو جهت خاموش كردن
  نام محصول: دزدگیر هوشمند خودرو محصولی كاملا متفاوت    كد محصول: 1933
  كاربرد: اگر خودروتان دزدیده شد،تصویر خودروی خود را روی لپ خود در حال حركت ببینید !!!!!!
  قیمت: 3,900,000 ریال
  اگر دزدی را دیدی كه ماشینم دزدی كرده -- بدان كه بدبخت شده است و گریه كرده ! این محصول شگرف انگیز با تلفیقی بین سیستم ماهواره ای GPS ، سیستم GSM ، سیستم GPRS كار میكند.
  دزدگیر هوشمند خودرو محصولی كاملا متفاوت
  در این دزد گیر یك سیم كارت قرار می گیرد و به صورت نامحسوس در خودرو نصب می شود. در هنگام سرقت خودروتان ، كافیست لپ تاپ خود را (با آرامش) باز كرده به اینترنت متصل شوید و مسیر حركت خودرو را به صورت زنده مشاهده كنید ، به صدای آقا دزده گوش كنید سپس ناگهان دكمه اینتر را بزنید و خودرو به زمین میخ كوب میگردد !! وای به حال كسی كه این ماشین را بدزد..
  دزدگیر هوشمند خودرو محصولی كاملا متفاوت
  تكنولوژی این وسیله به گونه ای است كه از طریق GPS مسیر را در یافت و از طریق GPRS توسط سیم كارت اطلاعات را برای شما ارسال می كند و شما پس از متصل شدن به سرور می توانید اتومبیل خودرا مشاهده كنید. ضمنا این محصول استثنایی دارای میكروفنی است كه صدای داخل كابین را كاملا واضح برای شما ارسال می كند . اگر فرزند شما سوار خودرو باشد می توانید ببینید آیا او از سرعت مجاز تند تر می رود یا خیر !!!!

  برخی از امكانات و قابلیتها:

 • كنترل هوشمند از راه دور (از هر فاصله ای) خودرو جهت خاموش كردن
 • امكان مشاهده خودرو از طریق لپ تاپ شخصیتان ( از هر فاصله ای)
 • امكان گوش دادن به مكالمات داخل كابین خودرو از هر فاصله ای در هر زمانی ب آسانی
 • امكان مشاهده مسیرهای پیموده شده خودرو در روز قبل یا در هر زمانی كه دوست دارید
 • احوال خودرو را از این وسیله با یك SMS جویا میشوید : درب بسته ، سویچ خاموش ، GPS
 • می توانید تنظیم كنید تا اگر از سرعت مجاز بالاتر رفتید به شما آلارم دهد و شما كند
 • اگر برق ماشین را قطع كنند ، باطری اورژانسی آن اتوماتیك به كار می افتد
 • كاملا هماهنگ و سازگار با سیستم امنیتی و دزدگیر خود خودرو

  توجه ! توجه !

  لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و یا سفارش دزدگیر هوشمند خودرو محصولی كاملا متفاوت  روی لینك خرید كلیك كنید و فرم سفارش را به طوركامل پركنید. پس از آن فروشنده مربوطه با شما تماس می گیرد و راهنمایی كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول به شما ارائه می دهد.

  نوشتن تلفن همراه و تلفن ثابت لازم است زیرا مذاكره تلفنی طرفین برای خریداری محصول ضروری است
 •  

  لینك خرید

  www.mytejarat.com?rgm=zohreh&p_id=1933

   
  نوع مطلب : سایر، 
  برچسب ها : دزدگیر هوشمند خودرو محصولی كاملا متفاوت -دزدگیرهوشمندخودرو-جدیدترین دزدگیرخودرو-دزدگیر جی پی اس-كنترل هوشمند از راه دور (از هر فاصله ای) خودرو جهت خاموش كردن، دزدگیر هوشمند خودرو محصولی كاملا متفاوت، دزدگیرهوشمندخودرو-، جدیدترین دزدگیرخودرو، دزدگیر جی پی اس، كنترل هوشمند از راه دور (از هر فاصله ای) خودرو جهت خاموش كردن،
  لینک های مرتبط :


  ( کل صفحات : 2 )    1   2   
  آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
   
   
   
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات